3 sposoby na określenie długości umowy leasingowej

Każda firma bez wyjątku potrzebuje odpowiednich aut by właściwie móc wykorzystywać pełny potencjał przedsiębiorstwa. Wiadomą rzeczą jest iż nie wszystkie mogą sobie pozwolić na zakup czy posiadanie pojazdów od ręki. Dlatego też bardzo pomocnym okazuje się być leasing aut. Warto przyjrzeć się nieco bliżej tej ofercie. Od niej bowiem może zależeć bardo wiele. Od jej rodzaju i zapisanych w niej informacji zależeć będzie jak wiele trzeba zapłacić firmie leasingującej pojazdy. Warto więc dobrze przestudiować możliwe warunki i wybrać te, które są najkorzystniejsze.

Sposób 1

Przeglądając rozmaite oferty firm leasingowych możemy spotkać się z rozmaitymi propozycjami. Jedne z nich oferują leasing aut na dwa lata a inne na 60 miesięcy. Wiele z nich jest pod tym kątem bardzo elastyczna. Co więcej mamy też możliwość wyboru lub wynegocjowania wysokości wpłaty początkowej. Okazuje się, że jej wysokość w większości przypadków oscyluje od 5 do 45%. Warto sprawę przemyśleć bowiem na podstawie pozostałej kwoty wartości pojazdu będą wyliczone nasze kolejne miesięczne wpłaty.

Sposób 2

Wiadomą więc rzeczą jest więc, że jeśli dysponujemy kwotą niemal połowy wartości danego pojazdu to warto ją wpłacić bowiem od razu na wstępnie będziemy mogli wpisać wszystko w koszty. Naturalnie nie każdy dysponuje taką gotówką i może sobie pozwolić na jej ulokowanie w auto. Wówczas nie pozostaje nic innego jak wpłata 5 % wartości samochodu.

Sposób 3

Wiele firm leasingowych daje nam możliwość wykupienia z góry ubezpieczenia i opłacenia go w całości zaliczając tę wpłatę w konieczną do uiszczenia procentową kwotę wartości pojazdu. Dzięki temu w sumie na początek zapłacimy mniej niż w innym towarzystwie leasingowym. Ta opcja spodoba się szczególnie młodym firmom, które są w fazie rozruchu i mają niewielką nadwyżkę finansową w miesiącu jednak ich potencjał jest wielki i pragną go jak najlepiej wykorzystać a do tego celu niezbędny okazuje się odpowiedni pojazd.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
3 sposoby na określenie długości umowy leasingowej, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Hubert Nazwisko

Silniki które miały duszę. Kierowcy którzy igrali ze śmiercią. Pojedynki na szosie, piękne kobiety. Fanatyk amerykańskiej motoryzacji, urodził się zbyt późno by poczuć "American dream", ominęła go również era "muscle car". Nigdy tego nie żałował, gdyż ułożył swój motoryzacyjny sen eksplorując USA w Mustangu GT

More Posts

Jedna odpowiedź na 3 sposoby na określenie długości umowy leasingowej

  1. Marusia Aganiok pisze:

    Wszystkie sposoby skuteczne – właśnie udało nam się zrealizować dla naszej firmy pierwszą umowę na leasing samochodu służbowego. Dzięki za te porady, pomogły w rozmowie z przedstawicielem funduszu leasingowego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *