Sprzedaż floty samochodowej

obsluga-floty-firmowej

Firmy spedycyjne, handlowe oraz kurierskie muszą dysponować zapleczem transportowym w postaci dużej ilości samochodów. W zależności od specyfiki działalności firmy, samochody mogą być osobowe, dostawcze lub specjalnego przeznaczenia. Sprzedaż flotowa samochodów (http://www.landcar.pl/?page=flota przez salony dealerskie jest najlepszym rozwiązaniem dla wielu wymagających klientów, lecz wiąże się to z dosyć pokaźnymi kosztami, jakie trzeba zainwestować w kupno nowej lub zmodernizowanie nowej floty pojazdów firmowych.

Wynajem samochodów a floty aut

Dobrym pomysłem chętnie wykorzystywanym przez sprzedawców, jak i zainteresowane firmy jest wynajem samochodów od dealera na określony okres czasu, a po jego wygaśnięciu salon sprzedaży ma możliwość, po przeglądzie technicznym i ewentualnych naprawach odsprzedać samochód kolejnemu klientowi. Flota dla wymagających, to co najmniej kilka zalet, jakich nie możemy przypisać indywidualnym pojazdom. To przede wszystkim bardzo rozwiniętą sieć punktów serwisowych. Możliwość korzystania z nich na terenie całego kraju ale i poza jego granicami. To luksus prowadzenia kart paliwowych jakie w dużej mierze ułatwiają tankowanie pojazdów i ich późniejsze rozliczanie ze zużytego paliwa, ale i z części zamiennych czy innych drobnych podzespołów.

Ulgi i zniżki dla flot samochodów

Flota pojazdów to wreszcie spore ulgi i zniżki w ubezpieczeniach pojazdów. To spora oszczędność dla firm posiadających flotę pojazdów. Kolejnym ważnym punktem, jaki wiąże ze sobą  sprzedaż flotowa samochodów jest negocjacja cenowa. W zależności od ilości zakupywanych pojazdów możemy w znaczny sposób uzyskać pokaźne upusty i marże na potrzebne nam samochody, lub wynegocjować ich wyposażenie o podwyższonym standardzie. Ze względu na ogromną liczbę salonów samochodowych, jakie oferują nam swoje pojazdy, wymagający klient ma bardzo duży wybór spośród licznej konkurencji, a za tym idzie na rynku pojazdów prawo bytu mają tylko te najlepsze i najsolidniejsze salony samochodowe. Warto więc przed dokonaniem decyzji dokładnie zbadać rynek dealerski pojazdów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *